Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Telenoweli ciąg dalszy, aktywiści widzę w formie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wróciła Naczelna Hejterka Lublina. Nie wstydz Ci Monisia? Jak to jest być tak przesiąkniętym złem?
Monisia nie jest kobietą. Podejrzewam, że najbliżej kobiety zdarza mu się stać co najwyżej w kolejce. XD
 Niektórzy podejrzewają , że to jest Dominik Smaga bo wpisy są w zdecydowanej większości pod jego artykułami w ten sposób chce pokazać , że jego wypociny są czytane . Dość często sam ze sobą dyskutuje pod różnymi nikami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na dniach znowu pojawią się jakieś nowe "szczątki". Z rzeźni. XD
  W strefie ochrony i kształtowania krajobrazu kulturowego historycznych obszarów osadniczych wzdłuż doliny rzeki Czechówki znaleziska kości zwierzęcych mogą dziwić tylko ignoranta albo     cyberanalfabetę     XXI wieku, który potrafi jedynie pisać pprzez kopiuj/wklej?! W kwestiach szczątków ludzkich reklamacje do     IPN    : ***s://youtu.be/WstxLRmJ6f0?t=5630
 I tylko tyle zrozumiałeś z mojego wpisu? Gratuluję. IPN istnieje od 1999 roku. Od tego czasu, na terenie górek znaleziono jedne jedyne szczątki ludzkie... z okresu I Wojny. Skoro podejrzewa się, że są tam zbiorowe mogiły z późniejszego okresu, dlaczego przez ponad dwadzieścia lat nie dokonano żadnej ekshumacji, a jedyne kości, to zwierzęce gnaty. I nie, mnie te gnaty nie dziwią. To pracownicy urzędu marszałkowskiego robią z nich sensację. Nie tak dawno, idąc przez zamkowe błonia, na ścieżce wygrzebałem butem kawałek kości. Ale nawet przez głowę mi nie przemknęło, żeby lecieć z tym do prasy, czy telewizji. Na pierwszy rzut oka widać było, że to świńska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zaczęło się obrażanie i wyzywanie. Ale spokojnie, to krzyk bezradności za który DW płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia jak zwykle kopiuj wklej na każdy temat ten sam bełkot. Dyżurny DW w akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że w wakacje są jakieś atrakcje dla dzieci w tym mieście. A aktywiści świetnie je reklamują, gdyby nie oni to pewnie dowiedziałabym się dopiero w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom nigdy się nie dogodzi i zawsze się znajdą Ci, którym coś przeszkadza. Mam nadzieję, że festyn odbędzie się normalnie i żadni "aktywiści" go nie zablokują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia Cerber DW w akcji, tropiciel normalnych komentarzy, człowiek o "bogatej tolerancji", "szacunku" i "ambasador dialogu" :D :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na dniach znowu pojawią się jakieś nowe "szczątki". Z rzeźni. XD
 W strefie ochrony i kształtowania krajobrazu kulturowego historycznych obszarów osadniczych wzdłuż doliny rzeki Czechówki znaleziska kości zwierzęcych mogą dziwić tylko ignoranta albo     cyberanalfabetę     XXI wieku, który potrafi jedynie pisać pprzez kopiuj/wklej?! W kwestiach szczątków ludzkich reklamacje do     IPN    : ***s://youtu.be/WstxLRmJ6f0?t=5630
I tylko tyle zrozumiałeś z mojego wpisu? Gratuluję. IPN istnieje od 1999 roku. Od tego czasu, na terenie górek znaleziono jedne jedyne szczątki ludzkie... z okresu I Wojny. Skoro podejrzewa się, że są tam zbiorowe mogiły z późniejszego okresu, dlaczego przez ponad dwadzieścia lat nie dokonano żadnej ekshumacji, a jedyne kości, to zwierzęce gnaty. I nie, mnie te gnaty nie dziwią. To pracownicy urzędu marszałkowskiego robią z nich sensację. Nie tak dawno, idąc przez zamkowe błonia, na ścieżce wygrzebałem butem kawałek kości. Ale nawet przez głowę mi nie przemknęło, żeby lecieć z tym do prasy, czy telewizji. Na pierwszy rzut oka widać było, że to świńska.
 Czyli dobrze zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci leżące w krzakach im nie przeszkadzały, bo to ludzie korzystający z terenu są dla nich problemem. Nie oszukujmy się mogiły są w wielu miejscach, w Lublinie i innych miastach, jakoś nikt ich nie zamyka tylko w inny sposób upamiętnia. Gdyby nie wykorzystywali tej sytuacji tylko dla swoich potrzeb i naprawdę się tym interesowali to już dawno byliby w urzędzie miasta z pomysłem pomnika lub czegoś tego typu. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro IPN nie może, czy też nie chce. Skoro samorząd nie może, czy też nie chce. Skoro wojewoda, jako przedstawiciel rządu w terenie nie może, czy też nie chce, to nie wiem, chyba czekamy na pierwszy deszcz nawalny, na powódź błyskawiczną i wtedy te wszystkie szczątki i ludzkie i zwierzęce będą pływać w centrum miasta, bo taki byłby przebieg tej fali - do gen. Ducha i gen. Ducha do Zamku Lubelskiego?!: ***s://youtu.be/fogTPn5Zi3k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię ratuszowego dewolocwaniactwa, ale w sprawie górek coś trzeba robić, bo nie może być tak, że rosną tam tylko chaszcze i nikt tam nie wchodzi. Co nam z krzaków dla pijaków? Niech będzie tam zieleń, ale niech normalni ludzie też tam wchodzą. Do tego potrzebne jest jakieś ucywilizowanie tego obszaru. Ta alejka z placem zabaw nikomu i niczemu nie wadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci leżące w krzakach im nie przeszkadzały, bo to ludzie korzystający z terenu są dla nich problemem. Nie oszukujmy się mogiły są w wielu miejscach, w Lublinie i innych miastach, jakoś nikt ich nie zamyka tylko w inny sposób upamiętnia.  Gdyby nie wykorzystywali tej sytuacji tylko dla swoich potrzeb i naprawdę się tym interesowali to już dawno byliby w urzędzie miasta z pomysłem pomnika lub czegoś tego typu. Tyle w temacie.
Zaglądaj częściej do Lublina, bo piszesz gdzieś z kosmosu albo jakiegoś za przeproszeniem innych mieszkańców, Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aktywiści, górki, aktywiści, górki ..., i tak w kółko. Dajcie już może spokój z tymi protestami i pozwólcie ludziom w pełni korzystać z tego terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że to festyn rodzinny czyli coś dla nas wszystkich. Każdy z nas ma prawo uczestniczyć, nie chcesz - nie przychodź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już srome_K_, vel _K_awka2 zaczynasz zakładać nowe fejK0we K0nta. 200+ to ciągle za malo, żeby oszukiwać czytelników dw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierK0 o 200+ fejk_loginach, ty i twoja agencja oraz pazerne dewelo-buractwo to największa obraza tego forum i całego Łysogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro IPN nie może, czy też nie chce. Skoro samorząd nie może, czy też nie chce. Skoro wojewoda, jako przedstawiciel rządu w terenie nie może, czy też nie chce, to nie wiem, chyba czekamy na pierwszy deszcz nawalny, na powódź błyskawiczną i wtedy te wszystkie szczątki i ludzkie i zwierzęce będą pływać w centrum miasta, bo taki byłby przebieg tej fali - do gen. Ducha i gen. Ducha do Zamku Lubelskiego?!: ***s://youtu.be/fogTPn5Zi3k
To wyłącznie Twój problem, i to nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, z rozpędu, w jeszcze solidniejszy mur - definitywnie załatwia wszystkie sprawy. Wykolejonych popierdółek, nawiedzonych melepetów, jazgotliwych nieudaczników-pieniaczy  - zwłaszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licz lepiej swoje dewelosrebrniki, srome_K_, vel memory i trzymaj temP0 trzepania w łapki, cfelku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...